Liefde in de Praktijk; voor bewoners van Amersfoort Vathorst en Hooglanderveen
Liefde in de Praktijk is ontstaan vanuit een samenwerking tussen WIJ Huisartsen, Gemeente Amersfoort en Wijksamenwerkingsverband Vathorst & Hooglanderveen. Samen met professionals zoals Fons de Vries en inwoners uit de wijk willen we de liefde podium geven, avonden die aan het denken zetten over liefde en relaties.
De kick off is dinsdagavond 16 september 2025. Deze avond is georganiseerd en gehost door Josje Janson (POH GGZ)
Thema: Liefde als gratis medicijn
Inspirator: Miranda Jol, relatiecoach Magnetic VibesMiranda heeft bijna 25 jaar haar eigen praktijk in Vathorst. Noemt zichzelf ook wel de gids naar de kern in het dagelijkse leven, is auteur van Meet me In the Middle, Hoedster van meer dan 50 mannen/ vrouwen cirkels en is bezig met haar boek: van trauma naar trantra, een kijkje op de tafel van initimeit.
De avond: Miranda geeft geen therapie, maar nodigt je uit om op nieuwe wijze naar liefde te kijken. Door opdrachten en ervaringen verdiepen we op een eigen liefdesthema. Alles in een veilige setting met aandacht voor eigen grenzen en behoeften. Laat je verrassen!
Welkom samen, of kom alleen. We zien je graag!
Voor wie: Inwoners van Vathorst en Hooglanderveen
Locatie: Corazon Park, Victoriameer 51
Tijd: Inloop 19:00 - Programma 19:30 - 22:00
Relatietherapeut Fons de Vries
Mental Balance Relatietherapie
relatietherapie scheidingsverwerking partnerkeuze
9 september 2025